• 05132221022
  • 09155122153
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 تا 14 - 16 تا 20

شرایط و ضوابط گروه فریلنسر های پاژ الکترونیک

 

قوانین عضویت:

ثبت نام در گروه فری لنسر های پاژ الکترونیک شرایط خاصی را دربر نمیگیرد. محدویت سنی، تجربی و اجتماعی خاصی شامل داوطلبان نمیشود و ثبت نام برای همگان آزاد است. 

1- تمامی اعضا باید اطلاعت کامل و صحیح فردی و شغلی خود را با صداقت کامل در فرم عضویت وارد کنند.
2- روزمه و سواق کاری خود را میبایست به صورت کامل در محل مشخص شده تایپ کنید. روزمه و سوابق کاری شما در آینده برای ارایه پروژه های مربوط به حوضه کاری شما مورد استفاده خواهد بود. 
3- عکس کارت ملی شما برای احراز هویت شماست. خواهشمندیم عکس را با روش گفته شده در صفحه مربوطه آپلود کنید. 
4- عکس پروفایل شما به منظور استفاده در سایت از شما درخواست خواهد شد. این عکس به صورت عمومی برروی سایت نمایش داده خواهد شد. 


 

قوانین استفاده از خدمات و شرایط قراردادها: 

 1- عضویت شما در گروه ذکر شده لزومی بر تحویل پروژه اجرایی به عضو توسط پاژ الکترونیک نیست. تحویل پروژه به هریک از اعضا بسته به شرایط پروژه و سابقه و رزومه کاری فریلنسر انجام خواهد شد. این تصمیم توسط صلاح دید پاژ الکترونیک اتخاذ میگردد. 

2- تمامی پروژه ها به صورت قراردی فی مابین فریلنسر و پاژ الکترونیک بسته خواهد شد و فریلنسر هیچ ارتباطی با کارفرمای پروژ نخواهد داشت. هدف از انجام این کار ایجاد فضایی مطمئن و راحت برای اجرا و تحویل پروژه هاست. بدین صورت کارفرما مشغولیت ذهنی در قبال زمان و کیفیت اجرا نخواهد داشت و از سوی دیگر فریلنسر و مجری نیز درگیری ذهنی برای تسویه حساب و پیامد های مالی را ندارد.

3- پروژه ها توسط پاژ الکترونیک به اطلاع فریلنسرها خواهد رسید. بعضی از موارد به صورت عمومی و به تمامی اعضا اعلام خواهد شد و بعضی دیگر توسط پاژ الکترونیک به شخص فریلنسر واجد شرایط اعلام میگردد.

4- از آنجایی که قرارداد اجرای پروژه ها بین پاژ الکترونیک و فریلسنر به صورت مستقیم بسته خواهد شد. تمامی فریلنسر ها پس از اعلام آمادگی برای انجام پروژه می بایست 50% هزنیه اعلامی خود را به عنوان حُسن انجام کار و ودیعه در اختیار پاژ الکترونیک قرار دهند. این شرط صرفا برای اطمینان از انجام کار با شرایط ذکر شده قرارداد توسط فریلنسر است. بدیهی است پس از پایان پروژه و تحویل آن توسط فریلنسر به پاژ الکترونیک مبلغ ودعیه به همراه کل مبلغ قرارداد به فریلنسر پرداخت خواهد شد

5- در صورت تاخیر در تحویل پروژه: روز اول 20 درصد مبلغ ودعیه و روز دوم و سوم به ترتیب 50 و 100 درصد مبلغ ودعیه کسر خواهد شد. و در صورتی که بیش از 3 روز تاخیر در تحویل پروژه پیش آید، پروژه باطل و کنسل خواهد شد. فریلنسر خاطی تذکری دریافت خواهد کرد و پس از 3 تذکر فریلنسر دسترسی خود را به گروه از دست خواهد داد.

6- فریلنسر ها با اجرای موفقیت آمیز هر پروژه، مشمول دریافت امتیازی از طرف فروشگاه خواهند شد. که این امتیاز ها در قسمت عمومی سایت نمایش داده خواهند شد. افراد با امتیاز بیشتر شانس بیشتری برای انجام پروژه خواهند داشت. و همچنین این امتیازات باعث خواهد شد که کارفرمایان خود فریلنسر مورد نظر را انتخاب کنند. قوانین اجرایی مربوط به امتیازات متعاقبا اعلام خواهد شد. 

7- حدی برای امتیازات در نظر گرفته شده است که فریلنسر هایی که به آن حد برسند از تحویل ودعیه برای انجام پروژه معاف خواهند شد.
حد قابل قبول 100 امیتاز تعیین شده است.
تحویل به موقع 30 امتیاز.
تمیزی و کیفیت اجرا 10 امیتاز.
تحویل با تاخیر 30 امتیاز کسر. 
بی کیفیتی و نامطلوب بودن اجرا 10 امتیاز کسر.
 

این قوانین به صورت اولیه برای شروع کار در نظر گرفته شده اند. مسلم است با پیشرفت بیشتر قوانین امکان تغییر دارند. تمامی فریلنسر ها موظف به مطالعه قوانین قدیم و جدید آینده هستند.قوانین جدید از طریق ایمیل و سایت اعلام خواهد شد. 

با عضویت در خبرنامه ما از تخفیفات ویژه با خبر شوید.

saman-pay

 

© 2018 Pazh Electronics. All Rights Reserved.published by LivingLife